Massaažitool Ultra Plus

Massaažitool Ultra Plus – nõutuim massaažitool, mis täidab kõik Sinu ootused.

Ultramoodne massaažitool, mis täidab kõik Sinu ootused. Massaažitool on täiustatud kõige uuema tehnoloogiaga. Pikk L-Track massaažiala toob Sind rutiinist välja ja tekitab tunde nagu hõljuksid pilvepiiril, kus kõik argipäevased mured kaovad. Ideaalne luksuslik kaaslane Sinu koju, millega saad kuulata ka oma lemmikmuusikat.

Mugav õhksurve massaaž.

Masseerimine

Vastupidavad massaažirullikud.

Masseerimine

Nimmepiirkonna soojendus.

Masseerimine

Pikk L-Track massaažiala.

Masseerimine
Massaažitool Ultra Plus
Värvus: pruun, must
L-Track pikim  massaaživõte 125 cm
Kaks kaaluta oleku asendit
Selgroo korrigeerimine ja vööpiirkonna pööramine
Intersound`i tehnoloogia
Bluetoothi tehnoloogia
Refleksoloogia
Jalataldade massaažirullikud
Nimmepiirkonna soojendus
Neljarattaline massaažimehhanism
Õhkmassaaž kätele, õlgadele, taljele, reitele ja jalgadele
6 automaatset massaažiprogrammi
5 massaažitehnikat
Võimus: 240 W
Mõõdud: 160 cm x 84 cm x 120 cm
Hind: 3990€

kuurent ärikliendile 179€ +km

Garantii eraisikule 3 aastat

juriidilisele isikule 1 aasta

Ultra Plus massaažitool on varustatud uute disainielementide, täiustatud tehnoloogia ja kaasaegseimate massaažisüsteemidega. Ultra Plus massaažitool on disainerite inspiratsioonist loodud kõige enam inimese kehakujuga sarnanev massaažitool, mis näeb välja traditsiooniline ja meeldib trendi järgijatele. Ultra Plus massaažitool on luksuslik nagu Rolls Royce – kõigil külgedel olevad kurvid ja kumerused muudavad massaažitooli ootuspäraselt silmatorkavaks, sest meie sooviks on pakkuda aina muutuvas maailmas parimaid massaažitoole.

Ultra Plus massaažitooliga kogete pikimaid massaaživõtteid, mis ulatuvad piirkondadesse, kuhu ei pääse ükski teine massaažitool. Patenteeritud kujundusega massaažitool on ainus, mis pakub tuharalihaseid ja reisi elustavat massaaži. „Hõõruv massaaž“ tekitab tunde, nagu teostaks seda inimkäed, mis töötlevad ning elustavad ja värskendavad lihaseid.

Teiseks omaduseks, mille poolest Ultra Plus massaažitool teistest selgelt eristub, on Bluetooth’i võimalusega tagatud noorendav keskkond. See võimaldab täielikult ära kasutada Ultra Plus massaažitooli audiosüsteemi, luues meeldivas keskkonnas ainulaadse terapeutilise elamuse.

Ultra Plus massaažitoolil on luksuslikud rahustava toimega massaažifunktsioonid nagu L-Track, mis jookseb mööda selgroo loomulikku S-tähe kujulist kumerust vertikaalselt alla ning seejärel horisontaalselt üle alakeha ja leevendab täielikult selgroo pingeid. Samuti jalarullikud, mis teostavad jalgade väsimust ravivat refeksoloogiat ja tagavad kauakestva mugavustunde.

125 cm: pikim massaaživõte

Ultra Plus massaažitooli kõrgetasemelise tehnoloogia poolt pakutav 125-sentimeetrine massaaživõte ulatub lihasteni, milleni teised ei pääse, tagades nii nauditavama ja kasulikuma, inimkäte tööga sarnaneva massaažikogemuse, mis veenab selles, et tegu on teiste hulgas silmapaistva massaažitooliga.

Omanäoline, ent sobiv teadlikule tarbijale

Vaid ühes pilgust piisab veendumaks, et tegu on erakordselt kauni ja autoriteetse tooliga. Klassikaliste mõõtude ja võimsa vormiga Ultra Plus on uudse välimusega massaažitool. Ultra Plus massažitooli trendi järgivaid jooni ja mõõtmeid on uuendatud nii, et tool on väga pilkupüüdev.

Ultra Plus massaažitooli kaaluta olek

Kuna Ultra Plus massaažitooli seljatugi on taha kallutatav, naudite massaažitoolis uskumatut kergendustunnet. Jalad tõstetakse südame kõrgusele, selgroole avalduvad surved ja stress kõrvaldatakse ning te lõdvestute üha sügavamalt. Südamelöögid aeglustuvad ja vererõhk alaneb, mis rahustab nii keha kui vaimu ning vabastab väsinud lihased pingest.

Selgroo korrigeerimine

Ultra Plus massaažitooli lisafunktsioonid võimaldavad nautida pikki, rahustavaid, survestatud massaaživõtteid kaelalülidest nimmepiirkonnani. Kõrgtehnoloogilised rullikud sõtkuvad lihastest välja soovimatu pinge, noorendavad selgroogu ja leevendavad stressi.

Muusika voogesitus

Laske end kanda ookeani või mõne muu lõõgastava paiga helidest. Looge Ultra Plus massaažitooli Bluetooth’i kasutava helisüsteemi kaudu helide abil terapeutiline keskkond. Nautige isikliku mobiiliseadme kaudu oma lemmikmuusikat ja sukelduge rõõmustavasse maailma.

Refleksoloogiline toime

Ultra Plus massaažitooli jalapink pakub jalgadele nii mugavuse kui valu ja pinge leevendamise osas parima „Rolls-Royce-i“ elamuse. Mõlemal jalal on 8 õhkpatja ja 3 jalatalla massaažirullikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud pigistama, sõtkuma, rullima ja kiigutama jalataldu, tallavõlve, kandu ja pahkluusid.

Avastage L-Track

Ultra Plus massaažitooli rullikute siinid on spetsiaalselt välja töötatud nii, et need jooksevad L-Track’i disaini abil vertikaalses ja horisontaalses suunas ülakehast alakehani. Siinide vertikaalne osa järgib selgroo loomulikku S-tähe kumerust. See muudab rullikute liikumise seljal mugavamaks ja tõhusamaks, mis leevendab stressi ja vähendab pinget ning tagab kauakestva mugavustunde. Samal ajal liigub horisontaalne siin alla reie keskosa ja tuharalihasteni, masseerides nii kogu keha.

Soojendage tool üles!

Kasutage täielikult ära Ultra Plus massaažitooli soojendusfunktsiooni, mis soojendab lihaseid pingete vabastamiseks ja valmistab need ette sügavamaks massaažiks. Soojendusmoodulid soojenevad vastavalt käsklusele ning vähendavad järk-järgult lihasvalu ja lõdvestavad lihaseid, muutes need vastuvõtlikuks rullikute reguleeritava intensiivsuse suhtes.

Kiiktooli-tehnoloogia

Kogege massaažitoolis uusimat metronoomilaadset edasi-tagasi kiikumist. See tehnoloogia pakub täieliku lõdvestumise tagamiseks klassikalise kiiktoolis istumise tunde.

 LHV järelmaks u0-weu-d1-648df6f215244058a4a29df0cce29e0d^pimgpsh_fullsize_distr

 

Oled huvitatud? Võta ühendust müügijuhiga