Massaažitool Standard

Massaažitool Standard pakub parimat hinna – kvaliteedi suhet.

Massaažitool millel on kõik olemas, kuid mitte midagi üleliia. Massaažitool Standard on parim valik, kui soovid nautida massaažitooli mugavusi võimalikult soodsalt. Massaažitoolil on kolm erinevat automaatprogrammi valikut, mugav pult ja palju muud. Samuti on massaažitool ehitatud vastupidavaks. Ideaalne valik koju või ettevõttesse.

Mugav õhkmassaaž Sinu väsinud jalgadele.

Masseerimine

Kuuerattaline massaažimehhanism seljatoes.

Masseerimine

Mugav juhtpult massaaži kontrollimiseks.

Masseerimine

Massaažitool on pööratav 60 kraadi mõlemas suunas.

Masseerimine
Massaažitool Standard
Värvus: must
Kolm erinevat automaatprogrammi
Kuuerattaline massaažimehhanism tooli seljatoes
Käetoele integreeritud ja lihtsasti kasutatav juhtpult
Massaažiamplituud seljatoes 64cm
Seljatoe kaldenurk 115 – 158 kraadi
Õhkmassaaž jalgadele ja istmikule
3 automaatreziimi
5 erinevat massaaživõtet
Pööratav 60 kraadi mõlemas suunas
Võimus 150W, ohutus I klass
Kaal 72kg
kuurent ärikliendile 69€ +km
Vaata tooli mõõte

Massaažitool kontrollib automaatselt õlgade asendit ja inimese pikkust ning määrab sellele vastavalt massaažipunktid. Kehapinna kumeruste ja massaaži survepunktide järgi saab mehhanism automaatselt liikuda edasi ja tagasi nii, et see on kasutajale mugav ja teaduslikust vaatepunktist kasulik.

Massaažitoolid on varustatud spetsiaalsete ohutusabinõuetega, vältimaks ohusituatsioone. Borealis Healthcare massaažitoolidega saate luua oma kodus lõõgastava ja rahuliku keskkonna ning unustada igaveseks stressi ja väsimustunde!

Massaaži toime ja mõju on laialt tuntud, kui üldlevinud massaažiteenust pakuvad massöörid, füsioterapeudid jne. Selleks peab üldjuhul kulutama massaažisalongide uksi või ootama protseduuride järjekorras. Borealis Healthcare pakub Sulle uudset võimalust nautida samaväärset lõõgastust omas kodus massaažitoolis istudes. Selleks ei vaja Sa midagi muud kui vaba põrandapinda ja elektripistikut ning lõõgastav massaažiprotseduur võib alata. Massaažitooli on lihtne ülesseada ja kasutada, Sa ei vaja spetsialisti abi ega kulukaid elektrisüsteeme. Borealis Healthcare massaažitoolid on varustatud liikuvate mehhaaniliste massaažikätega, jalamassaažiga ning kõikide toolide juurde kuulub juhtpult, mis aitab Sul valida vajalikku massaažireziimi.

Massaažitoolid on varustatud spetsiaalsete ohutusabinõuetega, vältimaks ohusituatsioone. Borealis Healthcare mssaažitoolidega saate luua oma kodus lõõgastava ja rahuliku keskkonna ning unustada igaveseks stressi ja väsimustunde!
LHV järelmaks
u0-weu-d1-648df6f215244058a4a29df0cce29e0d^pimgpsh_fullsize_distr

Oled huvitatud? Võta ühendust müügijuhiga