Massaažitool Dream

Massaažitool Dream – Sinu kõige parem unistus lõõgastusest!

See erakordselt kõrgetasemeline massaažitool pakub ajatut segu tehnoloogiast, lõdvestumisest ja esteetikast. Lama massaažitoolis kahes kaaluta oleku asendis ja luba oma keha hellitada tõhusate terapeutiliste võtetega. Massaažitool Dream on varustatud jalarullikutega refleksoloogia jaoks, pöörleva istmega selgroo asendi kohendamiseks, pöördvenitusega selgroo dekompressiooni tarvis, soojenduse ja muusikaga – kõik nupuvajutuse kaugusel.

Massaažitool Dream
Värvus: must
3D massaažikäed seljamassaažiks
4 automaatset massaažiprogrammi
6 erinevat massaaživõtet
OPTO Sensor määrab automaatselt kehaasendi ja tagab parima kaelamassaaži
Õhkmassaaž kätele, õlgadele, taljele, tuharatele, reitele ja säärtele, eraldi õhkpadi peale.
Venitus Tru-Grip V Stretch
Selgroo korrigeerimine
Kaks kaaluta oleku asendit
Nimmepiirkonna soojendus
Accu-Roll`i õlamassaaž
Vöökoha pööramine
Intersound tehnoloogia, port kõrvaklappidele
Massaažirullikud jalataldadele
Manuaalselt reguleeritavad massaažitugevused
Mõõdud: 150 cm x 90 cm ja 116 cm
Hind: 4990€

kuurent ärikliendile 225€ +km 

Garantii eraisikule 3 aastat

juriidilisele isikule 1 aasta

Massaažitool kasutab kõige kõrgetasemelisemaid tänapäeval tuntud massaažitehnikaid. Dream, üks parimatest hetkel müüdavatest massaažitoolidest, on varustatud ülikaasaegsete funktsioonide ja tehnikatega, mis tõstavad tooli omasuguste hulgast esile. Dream massaažitool pakub parimat masseeritavale kohandatavat ja sihipärast massaaži, varustatud muusikaga, soojendab nimmepiirkonda, sisaldab kehasensoreid, tipptehnoloogilisi jalarullikuid, selgroo korrigeerimise ja dekompressiooni funktsioone. Kogege ja tundke ühes hetke kõrgetasemelisimas massaažitoolis midagi erilist.

Dream massaažitooli puhul on kasutatud samu kaaluta oleku põhimõtteid, mida NASA kasutab kõigi kosmosesüstikute istmetes. Kaaluta oleku kontseptsiooni kasutamine lubab massaažitoolil jäljendada täiuslikku kaalutuse tunnet, mis sarnaneb astronautide poolt kosmoses kogetavaga. Kaaluta olek võimaldab kehal kogu raskuse ja pinge tooli sisse vabastada, mis kutsub esile stressi, pingeid ja lihasvalu leevendava kaalutuse tunde. Jalad jäävad kogu protseduuri vältel kehast kõrgemale, et parandada vereringet, mis tagab lõppkokkuvõttes mugavaima ning maksimaalselt lõõgastava massaaži.

Unelmate massaažitooli investeerides investeerite selle pakutavasse mugavusse ja kvaliteeti. Dream`is on ühendatud ajatu esteetika, tehnoloogia ja lõõgastus. Sügavalt lõdvestav massaažitool kõrvaldab selgroolülide vahelise valu, säilitades kaelast nimmepiirkonnani selgroo loomulikku S-tähe kuju. Samal ajal pakub ühtlane ja rütmiline massaaž leevendust väsinud lihastele, leevendab pingeid ja taastab terve ja hea enesetunde.

Dream annab sarnaselt astronautide kosmoses kogetavale kaaluta olekule kaalutuse tunde, mis leevendab pingeid, stressi ja lihasvalu. Jalad jäävad vereringe ja verevoolu parandamiseks kehast kõrgemale. Peatoes, vööpiirkonna allosas, tuharate, õlgade, käte ja randmete, jalgade ja jalataldade piirkonnas asuvad võimsad õhkpadjad suruvad lihaseid kokku ja lõdvestavad, leevendavad liigeste pingeid ja vähendavad jäikust. Õrn soojus, rahustav heli, reguleeritav kiirus, kaks kaaluta oleku astet ja MP3-liides tagavad koos maksimaalse naudingu.

Omadused:

MP3 USB-port / sisseehitatud kõlarid ja nuppudega juhtimispult

Peen disain ja välimus
Dream massaažitooli luksuslik uus disain ja pakutav süvamassaaž tõstavad tooli massaažitoolide hierarhia tippu. Borealis Healthcare`i  uusima massaažitooli uued omadused vaimustavad teid kindlasti.

Kogege kaaluta oleku eeliseid
Massaažitool Dream leevendab selgroolülide vahelist valu, hoides ja toetades selgroo loomulikku S-tähe kuju kaelast kuni nimmepiirkonnani.

Dream massaažitooli ühtlane, rütmiline massaaž rahustab väsinud lihaseid, leevendab pinget ja ühtlustab pulssi, aidates üle kogu organismi laiali kanda hapnikurikast verd.

Dream massaažitooli antav kaaluta oleku elamus soodustab üldist head enesetunnet, aeglustab pulssi, leevendab stressi ja rahustab nii keha kui meeli, pakkudes nii ainulaadse, lõdvestava kogemuse.

Massaažitool Dream`i täpsus
Massaažitooli Dream ilu ja võimekus on kolmekordne. Esiteks tuvastab massaažitool automaatselt kehaasendi toolis, mis annab toolile ainulaadse võime keskenduda keha konkreetsetele piirkondadele, näiteks õlgadele või sääremarjadele, ilma et massaažitooli peaks selleks manuaalselt seadistama. Lisaks on massaažitool Dream varustatud peenhäälestatud optilise sensoriga, mis võimaldab massaažitoolil leida täpselt teie keha konkreetsed piirkonnad, et neid täpselt ja mugavalt masseerida. Viimaks keskenduvad Dream massaažitooli sensorid üksikutele punktidele selgrool, kaelal ja õlgadel, tagades nii võimalikult täpse ja rahustava massaaži.

Selgroo korrigeerimine
Kõrgetasemeline õhkpadjasüsteem ülakeha piirkonnas võimaldab õlad tugevalt taha tõmmata, samal ajal kui alajäsemed on haardes ja neid venitatakse. Nimetatud operatsioonid toimuvad üheaegselt, samal ajal liiguvad seljamassaaži rullikud mööda selgroogu üles ja alla ning Shiatsuiste pöörab puusi ühelt küljelt teisele. Kirjeldatud kõrgetasemeline multifunktsionaalne süsteem korrigeerib selgroogu parimal kõrgtehnoloogilisel moel.

Tru-Grip V Stretch-venitus
Massaažitooli Dream kõrgetasemelised programmeerimisvõimalused lubavad kogu keha võtta optimaalsesse haardesse, mis võimaldab selgroogu venitada paremini kui ükski teine massaažitool.

Selgroo süvamassaaž
Selgroogu mööda jooksevad suured närvikimbud, millesse kogunevate pingete tulemuseks on selja kangus ja väsimus. Dream massaažitool sooritab kaelalülidest nimmepiirkonnani pikki, katkematuid survestatud massaaživõtteid. Vajuge massaažitooli ja laske kõrgtehnoloogilistel rullikutel sõtkuda oma seljast välja pinged, parandada üldist vereringet ning toetada isegi tervislikumat seedimist. Lubage endale massaažitoolis Dream vaid 20 minutit päevas ning kogete maksimaalset heaolu.

Massaažitool vastab teie keha loomulikule kujule
Kehal on loomulik S-tähe kumerus, mille tekitab selgroog. Seetõttu jäävad sageli selgroo kanda organismi stress, pinged ning keha esmane toestamine. Seesugune pinge aga kuhjub, tuues kaasa mitmesuguseid probleeme, nagu valu, tuimus ning mõnel puhul võib see isegi mõjutada pulsikiirust. Dream massaažitool on varustatud selgroo loomulikule kumerusele vastava ainulaadse massaažirullikute siiniga, mis võimaldab massaažitoolil leevendada stressi, vähendada valu ja pingeid ja tagada sügava ning kauakestva mugavuse ja lõdvestumise tunde.

Õlamassaaž Accu-Roll
Sensorite abil juhitav konkreetsele piirkonnale suunatud massaaž hõlmab kogu õlgade piirkonda, tagades seeläbi kõige ulatuslikuma ülakehamassaaži.

Peatoe õhkpadi
Ainulaadne padi on varustatud kahe õhkpadjaga, mis pakuvad peale ja kaelale mitmesuguseid massaaživõimalusi. Õhkpadjad leevendavad nii pingul, krambis kui valutava kaela pinged ja taastavad pea ja kaela vaba ja mugava tunde. Õhkpadjad lastakse vaheldumisi õhku täis ja õhust tühjaks ning õrn kiigutav liikumine, kehakuju järgiv massaaž ja survepunktid tagavad ülima mugavuse ja lõdvestumise.

Vööpiirkonna alaosa õhkpadi
Kolmekihiliste masseerivate õhkpatjade sügavuti sõtkuv liikumine jäljendab inimkäte tööd ja parandab vereringet, luues värske, keskendunud ja elava tunde.

Nimmepiirkonna ja tuharate õhkpadi
Kahe võimsa õhkpadja väänaval liikumisel on massööri käte toime, need tagavad elavdava massaaži, mis rullib välja pinged ning elustab reisi ja tuharaid.

Jalataldade ja jalgade massaaž
Kuna pinge, stress ja väsimus salvestub tavaliselt jalgadesse, elustab Dream massaažitooli massaaž kogu teie keha. Mõlemas massaažitooli jalaosas on 8 õhkpatja ja 6 jalatalla massaažirullikut. Iga õhkpadi on spetsiaalselt välja töötatud jalatalla, tallavõlvi, kanna ja pahkluu pigistamiseks, sõtkumiseks, rullimiseks ning kiigutamiseks.

Õlapiirkonna õhkpadjad
Mõlema õla all paiknevad õhkpadjad tagavad võimsalt värskendava, sõtkuva, rulliva ja väänava massaaži. Padjad tagavad kõige enam pinges piirkondadele maksimaalse mugavuse ja lõdvestunud tunde.

Käe ja randme õhkpadjad
Kergekaalulised ent võimsad randmepiirkonna õhkpadjad liiguvad rahustava lainetuse laadselt, mis leevendab pingeid, soodustab vereringet ja annab kätele värske tunde.

Õhkmassaaž säärtele ja jalgadele
Mõlemal massaažitooli jalal on 12 eraldiseisvalt õhkpatja, mis masseerivad kudesid sügavuti, tõhustades vereringet ning andes jalgadele tervema, elavama tunde.

Pinge, stress ja väsimus kogunevad jalgadesse – nii on sõtkuval, rullival ja kiigutaval massaažil jalataldadele, tallavõlvidele, kandadele ja pahkluudele tugev värskendav mõju.

Soojendage oma lihasid ning vabastage need stressist
Kuna valdav osa stressist jääb püsima seljalihastesse, on massaažitoolil Dream lihaste rahustamiseks ja massaažiks ette valmistamiseks välja töötatud võimas soojendusfunktsioon. Küttemoodulid soojenevad õrnalt ning vähendavad järk-järgult valu, lõdvestavad lihaseid, taastavad terve vereringe ja lihaste sitkuse.

Madal keskkonnamõju
Dream ei ole pelgalt võimsaid tulemusi andev massaažitool, vaid ka võimalikult väikse keskkonnamõjuga. Massaažitool kasutab väga vähe elektrit (töörežiimil umbes 220 W) ning töötab ühtlase ja püsiva pingega. Kuna mugavusega ei tohiks kunagi kaasneda kompromisse, teeb massaažitool teile omas kodus professionaalse massaaži pakkumise käigus väga vähe müra.

Rahustav heli
Rahustage ja küllastage sügava, lõdvestava massaaži nautimise ajal oma meeli. Massaažitoolis Dream saate end heliga ümbritseda ning nii massaaži isikupärastada. Laadige USB-mäluseadme abil üles oma lemmikmuusika, võtke istet, lõdvestuge ja nautige. Rahustava massaažiteraapia ja audiokeskkonna kombinatsioon pakub tõeliselt ainulaadse terapeutilise kogemuse. Ühendage oma lemmikkõrvaklapid ning nautige reaalse maailma müra kõrvale jättes „oma lõõgastumise maailma“.

Meie massaažitool paneb vastu ajahambale
Teame, et investeerite oma unelmate massaažitooliga mugavusse ja kestvusesse, mida see massaažitool pakub. Massaažitool Dream on konkurentsitult kulumiskindel ja ei roosteta – massaažitooli on testitud koguni 72 tundi tugevas naatriumhüdroksiidi annuses. Tooli materjal on kergesti puhastatav, talub ekstreemseid temperatuure ja laseb väga hästi õhku läbi, mis teeb selle lihtsasti hooldatavaks ja puhastatavaks.

LHV järelmaks
u0-weu-d1-648df6f215244058a4a29df0cce29e0d^pimgpsh_fullsize_distr

 

  

Oled huvitatud? Võta ühendust müügijuhiga