Massaažitoolid

Kasutatud massaažitoolid siin!

Massaažitool Dream
Massaažitool Ultra Plus Massaažitool Light Plus Massaažitool Standard

Massaažitool saab tuua uue hingamise Sinu ettevõttesse ja Sinu ellu

Naudi lõõgastavat puhkust massaažitoolis, paku seda oma töötajatele või klientidele. Oleme juhtiv massaažitoolide maaletooja Eestis – Pakume massaažitoole nii Sinu koju, ettevõttesse kui ka äripinnale täiendava tuluallika tekitamiseks. Aastatepikkuse kogemuse tõttu pakume vaid kvaliteetseimaid massaažitoole, mis on läbinud eduka testimise.

Vaata videot:

Kui oled äriklient:

Massaažitoolide partnerlus

Paigalda massaažitoolid oma äripinnale ja loo endale täiendav tuluallikas . Massaažitoolid on müntidega automaatselt opereeritavad, mistõttu on nende opereerimine väga väikese ajakuluga. Samuti on toolid kergesti puhastatavad. Seetõttu ei ole sul vaja nende kasutamiseks eraldi töötajat – Massaažitoolid pakuvad täiendavat lisahüve ning rõõmu nendest saavad ka Sinu kliendid.

Massaažitoolide rent töötajate heaoluks

Mitmed rahvusvahelised ettevõtted kes on sisse viinud töökoha heaolu tõstvad programmid, saavad kinnitada fakti, et oma töötajate tervise eest hoolitsemine on hea ettevõttele. Pingutused, mida tehti töötajate heaolu parandamiseks näitasid vähendatud riski töötaja haigestumiseks, vähenenud kulu ettevõttele läbi tööaja kaotamise haigustumise pärast, paranenud ettevõtte moraali ja töösuhteid, tõusnud produktiivsust ja seeläbi paremaid finantstulemusi.

Kui oled eraklient:

Massaažitoolid Sulle ja Sinu perele

Hea käsitsimassaaž mängib tähtsat rolli seljavalu leevendamises. Sarnaselt on ka hea massaažitool disainitud, et leevendada valu ja aidata kasutajatel lõõgastuda. Seda kõike aga ilma käsitsimassöörita, mis säästab sinu raha ja aega. Just mugavus ja ajasääst on põhjus, miks paljud inimesed eelistavad massaažitoole päris massöörile, et tuua leevendust selja-, õla- ja kaelavaludele.

Oled huvitatud? Võta ühendust müügijuhiga