Borealis Healthcare Terviseblogi

Euroopas tunnustatud soojaplaaster HerbaChaud

Kas teadsite, et Hiina meditsiinis ravitakse paljusid vaevusid soojusega? Meie põhjamaa rahvana oleme harjunud põletikulistele kohtadele, sinikatele, põletustele ja muudele sellistele probleemidele peale panema külmakotte ja jäägeele. Külm sulgeb poorid ning ahendab veresooni, mille tulemusena paranemisprotsess tegelikult aeglustub.

Picture1

Soovime teile tutvustada Šveitsis toodetud HerbaChaud soojusplaastrit, mis koosneb looduslikust raua- ja söetolmust, vajades aktiveerumiseks vaid hapniku. Plaaster ei põhjusta nahaärritusi, ega sisalda toimeaineid. Toode on biolagunev.

Plaaster saavutab tippsoojuse esimese tunniga peale paigaldamist ning hoiab 32-35kraadist soojust rohkem kui 12 tundi. Soojusplaaster aitab efektiivselt leevendada lihasvalu, menstruatsioonivalu ning reumaaatilisi sümptomeid. Plaaster lõõgastab suurepäraselt ka sundasenditest tulevaid lihaspingeid.

Kesk-Euroopas on HerbaChaud soojaplaaster kogunud kiiresti populaarsust ning saanud mitmeid tunnustusi. Tootja omab sertifikaati, mis tunnustab toote kvaliteeti.

Füsioterapeut Lauri Rannama ning mitmed nimekad Eesti sportlased testisid plaastrit ning kiitsid selle toimet ja omadusi.

Palun anna meile tagasisidet, kas sina oleksid valmis ostma antud plaastrit?

 

Kategooria: Uncategorized |