Ultimate-kategooria massaažitool

Ultimate-kategooria massaažitool on täiuslikeim massaažitool Eestis.

Hetkel ei ole saadaval – tulemas on uus mudel

See on massaažitool, mis kohandab ennast automaatselt Sinu kehakujuga ning pakub hulgaliselt erinevaid massaažiprogramme. Valida võib viie erineva kiirusastme ja mitmete automaatfunktsioonide vahel. Tooli juhtimise muudab mugavaks tippklassi digitaalne juhtpult LCD ekraaniga, mis toob ka keeruliseimad massaaživõtted nupuvajutuse kaugusele.

Tool kohandab end automaatselt Sinu kehakujuga.

Masseerimine

Kuus erinevat perfektset massaaživõtet.

Masseerimine

Kuula seansi ajal oma lemmikmuusikat.

Masseerimine

Kõik valikud ülevaatliku puldi kaudu.

Masseerimine
Ultimate kategooria
Esinduslik ja lööv välimus
VFD digitaalne juhtpult
Juhtpuldiga Mp3 mängija koos integreeritud kõlaritega
Kõrvaklapid
Kuuerattaline massaažimehhanism kõrgel seljatoel
Soojendusfunktsioon vastavalt talje ja jalatalla soojendusega
20 õhkpatja jalgade massaažiks
3 õhkpatja ja vibreeriv massaaž istmikule ning käsivarte õhkmassaaž
Akustiline teraapia
6 automaatreziimi
6 erinevat massaaživõtet
Võimsus: 230W
Hind: Rentimine alates 99€ kuus +km, ostes 2090€ +km
Garantii 2 aastat
Vaata tooli mõõte

Toolil on ekstra kõrge ergonoomiline liikuv seljatugi koos liikuvate osadega tagab mugavustunde ja kindlustab efektiivseima massaaži. Massaažitoolil on komplekt  uudseid dünaamilisi mehhaanilisi  “massaažikäsi”, mis sooritavad erinevaid shiatsu massaazivõtteid nagu sõtkumine, koputamine, vibreerimine, kloppimne. Tool on kohandatav, skaneerides automaatselt ülakeha ja õlgade massaažipunkte.
Just sinule sobiva massaaži salvestamise ja kordusesituse võimalus.

Täiesti uudne kolmedimensionaalne seljamassaaž võimaldab nautida 6  erinevat massaaživõtet: sõtkumis-, koputamis-, shiatsu-, muljumis-, sünkroonsus-ja rütmimassaaži. Järjepidev ning intensiivne seljamassaaž matkib äratundmatuseni sarnaselt inimkäsi. Valida võib viie erineva kiirusastme ja mitmete automaatfunktsioonide vahel. Soojendusfunktsioon lumbaalpiirkonnale parandab verevarustust nimmeosas. Seda funktsiooni kasutatakse ka vastavate organite temperatuuride tõstmiseks ja metabolismi ning rakutegevuse endendamiseks. Jalataldadele toimivad lainemassaaž ja soojendus peletavad külmatunde ning lõõgastavad jalgu. Lainemassaaži on võimalik doseerida ka alaselja piirkonnale.

Massaažitooil on kõrgsageduslik vibratsioonimootor, mis võimaldab vibratsioonimassaaži selja ja perineumi (istmiku) piirkonnale. Sul on võimalik valida viie erineva vibratsioonisageduse vahel.
Õhkpatjade asetumine üle kogu tooli võimaldab nautida lisaks pulsseeruvat õhksurvemassaaži. See lõdvestab lihaseid ja parandab vereringlust, kätes, puusas, istmikus, säärtes ning jalataldades. Alakeha õhumassaaži funktsioone teostavad õhkpadjad viiel intensiivsusastmel.


Massaažitoolil on olemas integreeritud Mp3 ja DVD mängijad. Mp3 mängija on juhitav eraldiseisva juhtpuldiga. Tool võimaldab täiesti uudset muusikaga sünkroniseeritud massaažifunktsioon: muusika interaktiivsed omadused panevad selle sobituma seljamassaaži rütmi ja perineumile suunatud vibratsiooniga, peletades kurnatuse ja stressi. Mp3 mängija sisaldab OTG tehnoloogiat, mis võimaldab väga lihtsalt uuendada lugusid. DVD mängija toob sinu lemmikfilmid sulle massaažitooli. Loomulikult on tooliga kaasas kõrvaklapi.

Tooli juhtimise muudab lihtsaks ja mugavaks VFD tippklassi digitaalne juhtpult LCD ekraaniga, mis toob ka keeruliseimad massaaživõtted nupuvajutuse kaugusele.
Esmakordselt on ühes massaažitoolis ühildatud kordumatu disain, mugavus ning kolm erinevat massaažireziimi (mehhaaniline, õhksurve ja akustiline)  ühtseks tervikuks pakkumaks sinule väärilist naudingut!