Korduma kippuvad küsimused

  1. Millised funktsioonid on massaažitoolil? Massaažitool sisaldab endas enamasti kümneid erinevaid funktsioone. Võimalus on valida automaatsete ja manuaalsete programmide vahel. Kõike seda saab teha käepärase juhtpuldiga, ise samaaegselt toolis istudes. Massaažitool sisaldab erinevaid masseerivaid mehhanisme, mis on jaotatud üle tooli. Seljatoe sees on 4-8 rullikust koosnev dünaamiline mehanism. Kaela, tuhara, käte ja jalgade piirkonnas on üldiselt kasutatud õhksurvel patju, mis õhuga täitudes tekitavad kehapiirkonda surve ja masseeriva toime.
  2. Kui palju tarbib massaažitool energiat? Massaažitool tarbib elektrit vaid aktiivselt töötades- tavaliselt  vahemikus 150-200W, ehk siis kolme 60W hõõgpirni jagu.
  3. Mida saab massaažitoolil reguleerida? Massaažitoolid on enamasti reguleeritava selja- ja jalatoega. Reguleerimisvahemik on üldjuhul istudes asendist kuni horisontaalasendini. Mõningatel mudelitel on pikendatav jalaosa, mis võimaldab erineva pikkusega inimestele tool ena järgi mugavamaks seada.
  4. Kuidas on toolid toodetud? Massaažitoolid on toodetud peamiselt plastist, mida tugevdab metallist raam. Pealispind on kas nahast või tänapäeval laialt kasutust leidvast kunstnahast
  5. Kui suured on massaažitoolid? Massaažitoolid on kitsamast küljest kuni 90cm laiad. Seega tuleb tooli soetamise eelselt paigaldatava ruumi sissepääsu laius üle mõõta. Tänapäeval on kujunenud uksestandartiks 90cm, kust massaažitoolid üldjuhul kergesti sisse mahuvad. Kuna vanemal ajal ja ka tänapäeval on kasutuses ka 70 ja 80 cm laiused uksed, siis parem kümme korda mõõda ja üks kord osta.
  6. Millal ei tohiks massaažitooli kasutada? Kuna massaažiga kaasneb vibratsioon ja keha raputamine, ei ole massaažitooli soovitav kasutada raseduse ajal. Samuti südamehaiguste korral tuleks esmalt konsulteerida arstiga. Lastele (va. imikud) on massaažitoolis istumine ohutu.
  7. Kuidas massaažitooli hooldada? Massaažitooli pinda saad hooldada ise tavalise nahahooldusvahendiga. Tooli paremaks säilimiseks ära istu massaažitoolis teravate esemetega ja ära võta toolis istudes toitu kaasa. Tehnohooldus jäta müüja hoolde- hea kui massaažitool saab 1 kord aastas korralist hooldust.