Massaažitoolid erakliendile

Massaažitoolid Sulle ja Sinu perele

Massaažitool on ideaalne vahend lõõgastumiseks pärast väsitavat tööpäeva. Massaaž aitab stressi vastu, on rahustav, leevendab kaela-ja õlavalu. Massaažitoolis toimuv intervallidega masseerimine aitab viia Sinu kehast välja mürgid ja tugevdab vereringet. Kui töötad päev läbi jalgadel, meeldib sulle kindlasti ka massaažitooli võime jalgu masseerida.

Massaaž parandab ajutegevust, mis teeb Sind produktiivsemaks.

Massaaž vähendab stressi – Ole tervem ja õnnelikum.

Hea käsitsimassaaž mängib tähtsat rolli seljavalu leevendamises. Sarnaselt on ka hea massaažitool disainitud, et leevendada valu ja aidata kasutajatel lõõgastuda. Seda kõike aga ilma käsitsimassöörita, mis säästab sinu raha ja aega. Just mugavus ja ajasääst on põhjus, miks paljud inimesed eelistavad massaažitoole päris massöörile, et tuua leevendust selja-, õla- ja kaelavaludele.

Uuringud on näidanud, et on kolm peamist põhjust, miks massaaž on Sinu tervisele äärmiselt tervislik:

  • Massaaž aitab parandada vereringet – Lihaste manipuleerimine parandab vere liikumist kehas. Suurenenud vereringe aitab kasulikel toitainetel paremini imbuda lihastesse ja kudedesse. Kiirenenud lümfiringe viib aga neist aladest välja mürgid. Nende kahe mõju koostoimes taaselustub masseeritav ala.
  • Massaažiteraapia vähendab pingeid lihastes ja parandab painduvust — Probleemsete alade venitamine ja sõtkumine aitab lõdvestada kangeid ja venitatud lihaseid.
  • Massaažiteraapia suurendab endorfiinide taset—Arvatavasti kõige kasulikum aspekt massaaži juures. Endorfiinid on niiöelda “hea tuju kemikaalid”, mis liiguvad läbi keha pärast füüsilist aktiivsust. Nende taseme suurendamine toob meeldivaid tagajärgi. Suurenenud endorfiinitase on seotud kiirema taastumisega, vähenenud valude ja vähenenud stressi ja muredega.

Need massaaži kasud töötavad nii füüsiliselt kui psühholoogiliselt. Massaažitoole on läbi aegade parandatud ning edasi arendatud läbi pideva inimkeha tundma õppimise. Läbi klientide tagasiside ja aastatepikkuse arendustöö tulemusena on tänapäeva massaažitoolid täielikult võrreldavad käsitsi massaažiga.
Vaata videot: