Massaažitool Delux

Massaažitool Delux on parim massaažitool  äripinnale

See massaažitool on spetsiaalselt valmistatud avalikuks kasutamiseks. Seetõttu on toolile omistatud ka kõrgeim turvalisuse klass I. Massaažitoolil on olemas integreeritud mündilugeja koos LCD-ekraaniga, mis kuvab seansi pikkust. Tehniliselt on tegu täiusliku massaažitooliga avalikuks kasutamiseks.

Sisseehitatud mündilugeja teeb maksmise lihtsaks.

Masseerimine

Kogu info massaažiseansi kohta ekraanilt.

Masseerimine

Mugav jalamassaaž väsinud kliendi jalgadele.

Masseerimine

Kuuerattaline massaažimehhanism seljatoes.

Masseerimine
Massaažitool Delux
Integreeritud mündilugeja
Must nahk
Kuuerattaline massaažimehhanism
Neli erinevat massaaživõtet
Kasutusaja kuvamine LCD ekraanilt
Pulsseeriv õhkpatjade massaaž
Võimsus 190W
Hinnapakkumiseks võta meiega ühendust! 
Garantii 1 aasta
Vaata tooli mõõte

Mugav massaažitool kõigi võimalustega

Massaažitoolil on ekstrakõrge, ergonoomiline liikuv seljatugi, mis koos liikuvate osadega tagab mugavustunde ja kindlustab efektiivseima massaaži. Mugavaks kasutamiseks on massaažitoolil integreeritud mündilugeja koos LCD-ekraaniga, millel kuvatakse kasutajale massaaži kestvust.

Lisaks on võimalik kontrollida kokkuvõtvalt sisestatud müntide arvu ning seadistada massaažitooli vastavalt vajadusele. Esmakordselt on ühes massaažitoolis ühendatud nutikus, mugavus ning tõhus õhksurvemassaaž koos mehaanilise massažiga.

Sest massaažitool on spetsiaalselt valmistatud avalikuks kasutamiseks, on erilist tähelepanu pööratud massaažitooli turvalisusele – vastavalt on massaažitoolile omistatud turvalisuse klass I. Nii võid kindel olla, et massaažitool peab vastu ja on turvaline ka suure kasutatavuse juures.

  1. Massaažitool on kohandatav, skaneerides automaatselt ülakeha massaažipunkte.
  2. Seljamassaaž võimaldab nautida nelja erinevat massaaživõtet: sõtkumis-, koputamis-, sõtkumis-koputamis- ja muljumisvõtet. Järjepidev ning intensiivne seljamassaaž matkib äratundmatuseni sarnaselt inimkäsi.
  3. Õhkpatjade asetumine üle kogu massaažitooli võimaldab nautida lisaks pulsseeruvat õhksurvemassaaži. See lõdvestab lihaseid ja parandab vereringlust, kätes, puusas, istmikus ja säärtes. Alakeha õhkmassaaži funktsioone teostavad õhkpadjad.
  4. Massaažitool võimaldab eelnevalt fikseerida seljatoe asendit. Kahest osast koosnevad sääremarjatoed on kujundatud elektriliselt üles-alla tõusma koos seljatoega.
  5. Massaažitoolil on olemas integreeritud mündilugeja koos LCD ekraaniga, millel kuvatakse kasutajatele massaaži kestvust.
  6. Samuti on võimalik kontrollida kokkuvõtvalt sisestatud müntide arvu ning kasutustunde ja seadistada massaažitooli vastavalt vajadusele.
  7. Massaažitooli juhtimise muudab lihtsaks ja mugavaks kergesti käsitsetav juhtpult, mille abiga saad anda tooli käepidemesse integreeritud LCD ekraanil olevaid käsklusi.

 LHV järelmaksu0-weu-d1-648df6f215244058a4a29df0cce29e0d^pimgpsh_fullsize_distr

Massaažitoolid partnerite juures:

Valga Rimi

Tasku keskus

Kaubamajakas

Kaubamajakas Pärnus

Lõunakeskus

Massaažitoolid Tartu Lõunakeskuses

Eedeni kaubanduskeskus

Kaubanduskeskus Eeden

Port Artur

Port Arturi keskus Pärnus

Port Artur

Port Arturi keskus Pärnus

Port Artur

Port Arturi keskus Pärnus

Oled huvitatud? Võta ühendust müügijuhiga